Gra Ale pary Zwierzątka
- Bezpieczeństwo:
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Istnieje ryzyko zadławienia się małymi oderwanymi elementami.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
2231
- Pełna specyfikacja
Gra Ale pary Zwierzęta
Szybka, prosta gra karciana w której wygrywa ten kto wykaże się największą spostrzegawczością. W opakowaniu znajdziemy zestaw 31 kart z 6 obrazkami przedstawiającymi zwierzątka. Dwie dowolne karty zawsze mają po jednym wspólnym obrazku, ale żeby nie było zbyt łatwo, obrazki te często mają różną wielkość. Gra polega na jak najszybszym znalezieniu wspólnego obrazka. W zależności od wariantu wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej kart, bądź jak najszybciej pozbędzie się wszystkich.
| Waga | 86 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 96 x 96 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Alexander |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Istnieje ryzyko zadławienia się małymi oderwanymi elementami. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 2231 |
| Rodzaj | Gry karciane |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9.3 x 9.3 x 2 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Wersja językowa | Polska |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |