kosmetyki
Zestaw Modna lampka do manicure Barbie
- Nr katalogowy:
304-102747
- Płeć: Dziewczynki
- Marka: Barbie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,00 zł / szt
109,47 zł brutto
Zestaw Modna lampka do manicure Barbie
W tym wyjątkowym zestawie do manicure znajduje się wiele akcesoriów, które pomogą dziewczynkom stworzyć niepowtarzalne wzory na paznokciach! Lakiery zmieniają kolor pod wpływem światła a nawet świecą w ciemności! Gdy wybierzesz interesujący Cię lakier, nałóż go na paznokcie i użyj maszyny do manicure, by zawsze wyglądać modnie!
| Waga | 645 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 390 x 285 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-102747 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Barbie |
| Rodzaj | Manicure |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 39 x 6,7 x 29 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |