zasilacze
GPE-600S 600W ATX-12V, box
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
- Ilość złącz zas. Floppy: 0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
128,94 zł / szt
158,60 zł brutto
Nazwa ECO oznacza maksymalną elastyczność w codziennym użytkowaniu. Kompatybilne ze wszystkimi obowiązującymi normami. Certyfikowane przez TÜV są zgodne ze standardem ENERGY STAR. Posiadają stałe napięciu 230V i są niezawodnym i wydajnym towarzyszem dla nowoczesnych IT struktur.
| Waga | 1894 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 180 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Chieftec |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Wymiary | 140 mm x 150 mm x 87 mm |
| Pozostałe parametry | - UVP (zabezpieczenie podnapięciowe) |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Moc zasilacza | 600 W |
| Format | ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |