NETYS PR 3300VA/2700W AVR/LCD/USB/IEC/EPO Tower/Rack
- Wymagania środowiskowe:
- Poziom hałasu (tryb normalny): < 55 dBA (w odległości 1 m)
- Temperatura 0÷40°C (celu zapewnienia optymalnej żywotności baterii od 15 do 25°C)
- Parametry środowiskowe: Wysokość miejsca pracy npm: 2000 m, wilgotność: 95% bez kondensacji
- - Liczba akumulatorów: 1
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Pełna specyfikacja
Zasilacz UPS NETYS PR 3300VA/2700W 230V 50/60Hz automatyczna regulacja napięcia AVR, sinusoidalny przebieg napięcia, wyświetlacz LCD, bateria wewnętrzna, ochrona linii danych NPT (RJ45), port RS232 i USB, 8xIEC 320 C13 (10A) + 1xIEC 320 C19 (16A), wyłącznik awaryjny EPO, slot na kartę sieciową SNMP, obudowa Tower/Rack, możliwość podłączenia dodatkowych baterii
Bezpieczeństwo i profesjonalne podtrzymanie zasilania
- Idealne rozwiązanie do ochrony małych serwerów, urządzeń sieciowych i peryferyjnych.
- Zapewnia ciągłość pracy w krytycznych zastosowaniach.
- Urządzenia do zastosowań profesjonalnych: inwerter sinusoidalny zapewnia zgodność z każdym odbiorem i zasilaczem.
Dostosowane do sieci informatycznych
Możliwość stosowania zarówno w obudowie typu rack 19 jak i tower oszczędza czas i miejsce, a także umożliwia dostosowanie urządzenia do potrzeb klienta.
Prosta instalacja
- Nie wymaga konfiguracji przy pierwszym uruchomieniu
- Kompaktowe wymiary podstawy (2U / 89 mm) umożliwiające instalację w obudowach typu rack
- Atrakcyjne wzornictwo pozwala na instalację urządzeń w widocznych miejscach
- Złącze USB i protokół HID w standardzie umożliwiają bezpośrednią komunikację z systemami pracującymi w SO Windows bez konieczności stosowania dodatkowego specjalnego oprogramowania
Ochrona linii transmisji danych
- Zintegrowane zabezpieczenia przewodów NTP chroniące połączenia danych LAN i ADSL przed przepięciami.
Dostosowany do wymagań użytkownika
- Opcjonalne dodatkowe moduły bateryjne (EBM) pozwalają na spełnienie wszystkich wymogów w zakresie czasu podtrzymania, także po instalacji systemu
- Wyraźny i przejrzysty wyświetlacz LED; sygnały akustyczne (brzęczki) bezzwłocznie informujące o stanie zasilacza UPS, zrozumiałe nawet dla osób nie posiadających wiedzy specjalistycznej
- Uproszczona konserwacja akumulatory typu hot swap można wymieniać bez konieczności wyłączania innych odbiorów
Łatwe w użyciu i integracji
- Szeroki zakres protokołów komunikacyjnych (w tym JBUS, TCP/IP i SNMP) umożliwia integrację do sieci LAN lub systemów zarządzania budynkiem (BMS)
- Proste podłączanie odbiorów (w zależności od mocy zasilacza UPS) za pomocą 8 lub 8+1 gniazd IEC 320 (standard IT)
- Funkcja segmentacji obciążenia zapewnia ustalenie priorytetu odbiorników i zarządzanie sytuacjami krytycznymi
- Wyłącznik awaryjny EPO
- Zaawansowane porty RS232 do zarządzania zasilaniem oraz do miejscowego/zdalnego zamknięcia odbiorników
| Waga | 31500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 240 x 580 x 780 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Socomec |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Poziom hałasu (tryb normalny): < 55 dBA (w odległości 1 m) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Moc czynna | 2700 |
| Czas ładowania | 4 |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Porty zasilania wy. | 9 x IEC-C13 |
| Wymiary | 440 x 608 x 87 mm |
| Waga | 31.5 |
| Pozostałe parametry | Ładowanie baterii: 4 godziny 80% Cn (po całkowitym rozładowaniu). Ciągły proces ładowania nawet przy wyłączonym zasilaczu UPS (przy obecności zasilania) |
| Oprogramowanie | - Oprogramowanie komunikacyjne Oprogramowanie do zarządzania zasilaczem UPS |
| Funkcje specjalne | Automatyczna regulacja napięcia (AVR): |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 3300 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |