golarki
GOLARKA RAZOR CZARNA EBG002K
- Model:
RAZOR EBG002K
- Czas pracy na baterii/bateriach: 30
- Czas ładowania: 8
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 14 w magazynie
34,00 zł / szt
41,82 zł brutto
GOLARKA RAZOR EBG002K
Nasza golarka to urządzenie o nowoczesnym wzornictwie i ergonomicznym kształcie. Trzy ruchome ostrza doskonale dopasowują się do kształtów twarzy i zapewniają wyjątkową dokładność golenia. Golarka wyposażona jest w trymer do baków i brody, pędzelek oraz nasadkę zabezpieczającą. Niezbędna w pielęgnacji twarzy każdego mężczyzny. Sprawdzi się zarówno w domu jak i w podróży.
| Waga | 440 kg |
|---|---|
| Wymiary | 76 x 155 x 208 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Model | RAZOR EBG002K |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 30 |
| Czas ładowania | 8 |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Seria | Esperanza RAZOR |
| Trymer | Tak |
| Waga | 0.469 |
| Akcesoria w zestawie | - Trymer do baków i brody |
| Typ | Dla mężczyzn |
| Zasilanie | Akumulatorowo-sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |