gofrownice i sandwiche
Gofrownica WCM702PW 700W
- Moc: 700
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Mycie w zmywarce: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
51,67 zł / szt
63,55 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gorenje |
|---|---|
| Moc | 700 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Rodzaj | Gofrownica |
| Powłoka | Nieprzywierająca |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Wymiary | 12 x 22 x 26 cm |
| Waga | 2.5 |
| Akcesoria w zestawie | Płytka do muffinek |
| Długość przewodu zasilającego | 0.7 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 2300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 295 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |