gofrownice i sandwiche
Gofrownica WCM702PW 700W
- Moc: 700
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Mycie w zmywarce: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
51.67 zł / szt
63.55 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Gorenje |
|---|---|
| Moc | 700 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Rodzaj | Gofrownica |
| Powłoka | Nieprzywierająca |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Wymiary | 12 x 22 x 26 cm |
| Waga | 2.5 |
| Akcesoria w zestawie | Płytka do muffinek |
| Długość przewodu zasilającego | 0.7 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Weight | 2300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 x 295 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |