gofrownice i sandwiche
Gofrownica 1150W CR 3025
- Moc: 1150
- Rodzaj: Gofrownica
- Powłoka: Nieprzywierająca
- Full specification
Status: Out of stock
98.71 zł / szt
121.41 zł gross
Gofrownica CR 3025
Elegancka gofrownica o dużej mocy 1150 W z termostatem. Doskonała do przygotowywania chrupiących gofrów. Jednocześnie wypieka 4 gofry. Zaopatrzona jest w płyty grzewcze pokryte powłoką zabezpieczającą przed przywieraniem, co ułatwia czyszczenie. Wygodna także w transporcie, dzięki gotowości do przechowywania w pozycji pionowej.
Technical Specifications
| Brand | Camry |
|---|---|
| Moc | 1150 |
| Rodzaj | Gofrownica |
| Powłoka | Nieprzywierająca |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 350 x 127 x 268 mm |
| Waga | 2.19 |
| Funkcje | Możliwość przechowywania w pozycji pionowej |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 2540 kg |
|---|---|
| Dimensions | 355 x 270 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |