akcesoria
Glowing Mini Gwiazdki Świecące
- Nr katalogowy:
5221
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Naklejki na ścianę
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
13,99 zł / szt
17,21 zł brutto
Nocne niebo w Twojej sypialni!
Zestaw, w którym znajdziesz fluorescencyjne gwiazdki, które pozwolą stworzyć nocne niebo w Twojej sypialni.
Przyklej ozdoby do ścian i sufitu. Wystarczy naświetlić wybrane elementy przez minutę, wyłączyć światło i obserwować jak... świecą (ze świecą podobnych szukać). To niepowtarzalna i inspirująca ozdoba dziecięcego pokoju.
| Waga | 53 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 150 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Nr katalogowy | 5221 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Naklejki na ścianę |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19.5 x 14.5 cm |
| Akcesoria w zestawie | - 60 plastikowych mini gwiazdek świecących w ciemności |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |