głośniki
Głośniki SPK-225 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 4
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
36,48 zł / szt
44,87 zł brutto
Kompaktowe głośniki do laptopa lub komputera stacjonarnego
| Waga | 335 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 120 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Defender |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 4 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 200 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 |
| Pozostałe parametry | Moc satellite (RMS) - 2x2 W |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |