głośniki
Głośniki SPK-225 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 4
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
36.48 zł / szt
44.87 zł gross
Kompaktowe głośniki do laptopa lub komputera stacjonarnego
Technical Specifications
| Brand | Defender |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 4 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 200 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 |
| Pozostałe parametry | Moc satellite (RMS) - 2x2 W |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | Szary |
| Weight | 335 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 120 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |