akumulatory/baterie
APCRBC123 Akumulator do BR900GI/ SMT750RMI2UC
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Liczba akumulatorów: 2
- Wymiary:
76 x 152 x 203 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
357,01 zł / szt
439,12 zł brutto
Zamienna kaseta akumulatorowa APC nr 123
Oryginalne akumulatory APC RBC(TM) przeszły odpowiednie testy i otrzymały certyfikaty zgodności. Umożliwiają przywrócenie wydajności zasilacza UPS zgodnie z oryginalną specyfikacją.
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Wymiary | 76 x 152 x 203 mm |
| Waga | 5.21 |
| Pozostałe parametry |
|
| Napięcie | 12 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 5200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 270 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |