Głośniki Pebble X Plus
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 30
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Pebble X Plus
Głośniki komputerowe 2.1 USB-C z subwooferem i dostosowywanym oświetleniem RGB
Moc w Pebble
Creative Pebble X Plus zapewnia kuszącą równowagę między wydajnością i estetyką, głęboko zanurzając Cię w bogatym, ekspansywnym dźwięku z głębokimi basami dzięki całkowicie nowo zaprojektowanemu kompaktowemu subwooferowi i wzbogaconym, niestandardowo dostrojonym 2,75-calowym przetwornikom, wraz z ulepszeniami wizualnymi dzięki konfigurowalnemu oświetleniu RGB.
Głębsze, bogatsze brzmienie basów
Zachowując dobrze znany wygląd Pebble, Creative Pebble X Plus posiada 2,75 przetworniki pełnozakresowe, dostarczające do 15W mocy akustycznej RMS i całkowitą moc szczytową 30W po podłączeniu do portu USB-C komputera.
W połączeniu z kompaktowym subwooferem z dwoma pasywnymi radiatorami, głośniki mogą zapewnić dobrze zbalansowany, bogaty dźwięk i głębokie basy.
Dzięki grubszym ściankom subwoofer o grubości do 15 mm skutecznie redukuje wibracje i izoluje dźwięki zewnętrzne, minimalizując zakłócenia, zapewniając wyraźniejszą i bardziej precyzyjną reprodukcję basów.
Niepożądany rezonans wewnątrz obudowy jest również zmniejszony, zapewniając bardziej neutralny i dokładny dźwięk.
Podwyższona projekcja audio
Podobnie jak klasyczna seria Creative Pebble, głośnik Creative Pebble X Plus ma kąt nachylenia 45°, który precyzyjnie ustawia dźwięk pod kątem do uszu, zapewniając wciągające i osobiste wrażenia słuchowe.
Elegancka estetyka zdefiniowana na nowo
Dzięki minimalistycznej, czarnej, kulistej konstrukcji z matowym wykończeniem i konfigurowalnym podświetleniem RGB, Creative Pebble X Plus wzbogaci każdą konfigurację biurkową, podnosząc ogólną atrakcyjność wizualną.
Podświetl swoją konfigurację za pomocą oświetlenia RGB
Wybierz z palety do 16,8 mln kolorów i sześciu wbudowanych ustawień wstępnych, aby stworzyć konfigurację pulpitu, która pasuje do estetyki *.
* Podłącz głośnik do adaptera USB-PD (30W lub więcej), aby zwiększyć jasność RGB.
Wiele opcji konfiguracji
Wybierz między trybem przewodowym lub bezprzewodowym dzięki Creative Pebble X Plus, który oferuje odtwarzanie dźwięku przez USB, strumieniowanie Bluetooth 5.3 oraz połączenie analogowe przez uniwersalny port wejściowy AUX 3,5 mm.
Dostępne są również podwójne porty komunikacyjne dla słuchawek i mikrofonu, umożliwiające prywatne słuchanie i łatwą komunikację.
| Waga | 3745 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 465 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Creative Labs |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 45 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Waga:
Długość kabla (od końca do końca)
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | 2.1 |
| Stosunek sygnału do szumu | 93 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |