głośniki
Głośniki komputerowe soundbar AC955
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Stacja dokująca: Nie
- Rodzaj: Komputerowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
36,63 zł / szt
45,05 zł brutto
Audiocore AC955 Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Elegancki wygląd sprawia, że doskonale komponują się na biurku z monitorami LCD i innymi akcesoriami. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Dodatkowym atutem jest elegancka i nowoczesna, odporna na zarysowania obudowa.
Głośniki AC955 można połączyć w jeden moduł, co pozwala na przekształcenie zestawu w głośnik typu soundbar. Idealne rozwiązanie podczas oglądania filmów i seriali. Dodatkowo głośniki wyposażone są w wielokolorowe podświetlenie RGB.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Audiocore |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 569 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 90 x 375 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |