Głośniki 2.0 Tamu S100 Czerwone
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 6
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Ugo Tamu S100 to niewielkie głośniki, które z łatwością dopasujesz do swojego stanowiska. Pomimo rozmiaru zaskoczą Cię one nie tylko dobrym brzmieniem, ale też działaniem od pierwszych sekund po podłączeniu. Zapomnij o instalacji jakichkolwiek sterowników. Po prostu podłącz i ciesz się brzmieniem.
Niewielki rozmiar
Brakuje Ci miejsca, jednak wbudowane w laptopa/monitor głośniki Ci nie wystarczą? Ugo Tamu S100 to idealny wybór, który pozwoli Ci cieszyć się przyzwoitym brzmieniem nawet przy niewielkiej ilości miejsca. Co więcej, nie musisz martwić się grubymi i plączącymi się przewodami zasilającymi. Ugo S100 zasilisz wykorzystując tradycyjne złącze USB (5V).
Podłącz i ciesz się brzmieniem
Męczy Cię szukanie i instalacja właściwych sterowników? Z Ugo Tamu S100 nie musisz się o to martwić. Zestaw niewielkich głośników zagra natychmiast po podłączeniu go do komputera.
Kontroluj głośność
Ugo Tamu S100 pozwoli Ci na łatwą i szybką kontrolę głośności, a wszystko dzięki niewielkiemu kontrolerowi głośności na przewodzie. Nie musisz już ściszać dźwięku przy pomocy klawiszy funkcyjnych. Wystarczy jeden prosty ruch.
Wybierz swój kolor
Jeśli chcesz dopasować urządzenie do swojego stanowiska biurowego, to z Ugo Tamu S100 zrobisz to z łatwością. Występują one w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonej i niebieskiej. Wybierz swoją ulubioną!
Specyfikacja techniczna
| Producent | UGo |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 110 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Wymiary | 72 x 72 x 89 mm |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 304 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 160 x 85 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |