głośniki samochodowe
Głośnik samochodowy CS-J620X
- Moc: 300
- Średnica: 16
- Pasmo przenoszenia (min.): 35
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
106,67 zł / szt
131,20 zł brutto
Głośnik samochodowy CS-J620X
- Moc maksymalna 250W/ moc RMS 50W
- 300W moc maksymalna/ 30W moc RMS
- Membrana woofera wykonana z włókna węglowego wzmocnionego miką 16 cm
- 2,5 cm zbalansowana membrana z imidu polieterowego (głośnik wysokotonowy)
- Magnes ferrytowy (gł. niskotonowy)
- Magnes neodymowy (głośnik wysokotonowy)
- Hybrydowe zawieszenie z kauczuku i płótna
Specyfikacja techniczna
| Producent | JVC |
|---|---|
| Moc | 300 |
| Średnica | 16 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 35 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 |
| Rodzaj | Głośniki |
| Liczba głośników w zestawie | 2 |
| Masa magnesu | 102 |
| Wymiary | Głębokość montażowa: 43 mm (1-23/32") |
| Waga | 370 |
| Impedancja | 4 |
| Stosunek sygnału do szumu | 92 |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | 2-drożne |
| Kolor | czarny |
| Waga | 908 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 305 x 183 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |