Głośnik Quasar TWS BT
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 5
- Czas pracy na baterii/bateriach: 3
- Pełna specyfikacja
Tracer Quasar TWS BT - Muzyka, którą możesz zabrać wszędzie
Tracer Quasar TWS BT to kompaktowy i lekki głośnik, który zawsze możesz mieć przy sobie. Dzięki praktycznej zawieszce, solidnej konstrukcji sprawdzi się zarówno w plenerze, jak i na co dzień.
- Technologia TWS
- Bluetooth 5.3
- Moc 5W
- Bateria 500 mAh - do 3h pracy
- Radio FM
- Czytnik kart micro SD
Mały, ale mocny - 5W czystego dźwięku
Pomimo niewielkich rozmiarów, głośnik oferuje dynamiczny dźwięk o mocy 5W, który doskonale sprawdzi się podczas relaksu, treningu czy spotkań na świeżym powietrzu.
Bezprzewodowa swoboda - Bluetooth 5.3 i TWS
Nowoczesny moduł Bluetooth 5.3 zapewnia stabilne połączenie, a funkcja TWS pozwala sparować dwa głośniki Quasar, tworząc jeszcze lepszy efekt stereo.
Czas pracy - do 3 godzin na baterii
Pojemna bateria 500 mAh pozwala na około 3 godziny odtwarzania muzyki, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionymi dźwiękami bez przerw.
Więcej możliwości - radio FM, czytnik kart micro SD i pendrive
Tracer Quasar TWS BT pozwala nie tylko na streaming muzyki z telefonu - możesz także słuchać radia FM lub odtwarzać utwory bezpośrednio z karty micro SD lub pendrive co sprawia, że masz dostęp do muzyki w każdych warunkach.
Mały, lekki i praktyczny
Tracer Quasar TWS BT to idealny głośnik dla osób, które cenią mobilność, wygodę i niezawodny dźwięk, niezależnie od miejsca i sytuacji.
Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth
Dzięki technologii bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł Bluetooth zapewni Ci wygodne i szybkie połączenie produktu Tracer z drugim urządzeniem, zapewniając stabilną i wydajną komunikację (np. jakość i płynność dźwięku) w zasięgu do 10 metrów.
Wbudowany moduł radia FM
Wbudowany moduł radia FM pozwoli Ci cieszyć się muzyką i audycjami z Twojej ulubionej stacji, bez konieczności włączania komputera (radio internetowe), lub kupowania kolejnego urządzenia w postaci klasycznego radioodbiornika.
Zasilanie z portu USB
Podłącz urządzenie Tracer bezpośrednio do swojego komputera i ciesz się lepszym brzmieniem.
| Waga | 225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 87 x 110 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tracer |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 3 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 2 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Złącza | microSD |
| Wymiary | 82,5 x 46,5 x 105 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |