głośniki
Głośnik BT-460 szary
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 20
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 17 in stock
49.06 zł / szt
60.34 zł gross
Głośnik BT-460
Głośnik Bluetooth o zasięgu 10m w kolorze szarym.
| Weight | 680 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 85 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | BLOW |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pozostałe parametry | - Zakres częstotliwości: 100Hz - 20KHz |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |