głośniki
Głośnik Bluetooth SoundBox 420
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 30
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
134,19 zł / szt
165,05 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebeltec |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 21 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 |
| Wymiary | 420 x 142 x 202 mm |
| Pozostałe parametry | - Kompatybilny z Bluetooth 4,2 L2CAP / A2DP |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB(M)->microUSB(M) |
| System | 2.2 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 210 x 460 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |