głośniki
Głośnik Bluetooth SoundBox 420
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 30
- Full specification
Status: Out of stock
134.19 zł / szt
165.05 zł gross
| Weight | 2480 kg |
|---|---|
| Dimensions | 210 x 460 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | Rebeltec |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 21 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 |
| Wymiary | 420 x 142 x 202 mm |
| Pozostałe parametry | - Kompatybilny z Bluetooth 4,2 L2CAP / A2DP |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB(M)->microUSB(M) |
| System | 2.2 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |