głośniki
Głośnik Bluetooth soundbar CINEMA 4.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x HDMI
- Max. moc głośników (sumaryczna): 120
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 13 w magazynie
144,38 zł / szt
177,59 zł brutto
Soundbar marki BLOW to idealne rozwiązanie dla każdego audiofila. Ten niewielkich rozmiarów głośnik przeniesie nas do sali kinowej lub na koncert gwiazd rocka! Dzięki możliwości połączenia głośnika z urządzeniami obsługującymi technologie Bluetooth (np. telefon, smartfon, tablet) ulubiona muzyka jest odtwarzana bez zbędnych, ograniczających kabli.
- Wysokiej jakości dźwięk
- Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth 5.0
- Moc 120W
- Złącze optyczne, HDMI (ARC), USB, Coaxial oraz AUX
- Szeroki zakres dźwięku
- Czarne, błyszczące wykończenie
- Doskonały dźwięk dla każdego
Specyfikacja techniczna
| Producent | BLOW |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 120 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Soundbary |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 800 x 60 x 60 mm |
| System | 5.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Pilot |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1920 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 900 x 95 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |