głośniki
Głośnik Bluetooth PartyBox 400
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 20
- Czas pracy na baterii/bateriach: 8
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
84,98 zł / szt
104,53 zł brutto
Przenośny odtwarzacz bluetooth
- Sterowany za pomocą smartphona (bluetooth) lub wbudowanych przycisków
- Kompatybilny z Bluetooth 5.0
- Moc 20W RMS
- Czas pracy: 4 - 8 h
- Rozmiar głośników : 2x 102mm (2x 4")
- Tryby: bluetooth, radio FM, USB pen drive, karta microSD, AUX, KARAOKE
- Wielokolorowe podświetlenie RGB głośników i podłogi (można też je wyłączyć przytrzmująć długo przycisk M)
- Wbudowany akumulator Li-Ion 1200mAh 3,7V (ładowany z micro USB)
- Pasmo przenoszenia 40Hz-20kHz
- Bass reflex
- 4 przyciski multimedialne oraz pokrętło
- Wyświetlacz LED
- Efektywność 85dB
- Posiada wyłącznik
- Wygodny uchwyt
- Wyświetlacz LED
- Radio FM
- Gniazdo mikrofonu 6,3mm mono
- Gniazdo na kartę microSD, z której można odtwarzać pliki mp3
- Gniazdo USB do którego można podłączyć pendrive USB z MP3
- AUX (z zewnętrznego źródła dźwięku poprzez kabel 3,5mm mini jack)
| Waga | 1609 kg |
|---|---|
| Wymiary | 165 x 175 x 415 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebeltec |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 4 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Złącza | microUSB |
| Rodzaj | Kolumny |
| Wymiary | 400 x 165 x 155 mm |
| Waga | 1350 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |