głośniki
Głośnik Bluetooth kolumna Infinity 10 cali
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 300
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 20 w magazynie
327,47 zł / szt
402,79 zł brutto
Głośnik Bluetooth kolumna Infinity 10 cali
Wysokiej jakości kolumna głośnikowa aktywna Bluetooth z bezprzewodowym mikrofonem oraz pilotem przeznaczonym do obsługi zdalnej. Muzykę można odtworzyć bezpośrednio ze swojego smartfona za pomocą funkcji Bluetooth, a dzięki wbudowanym licznym portom także z innych źródeł takich jak dysk USB czy karta microSD.Zastosowanie podświetlenia LED w różnych kolorach uatrakcyjni wizualną stronę kolumny.
| Waga | 11200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 340 x 361 x 845 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | BLOW |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 300 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Rodzaj | Kolumny |
| Wymiary | 361 x 340 x 845 mm |
| Waga | 10.3 |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja wysokich tonów |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |