głośniki
Głośnik Bluetooth Fm TRANCE
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 3
- Rodzaj: Mobilne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
32,65 zł / szt
40,16 zł brutto
Doskonały, duży, bezprzewodowy głośnik z radiem FM. Idealnie sprawdzi się podczas podróży. Wysokiej jakości dźwięk i głębia basu zaskoczy nawet wymagających klientów. Wbudowany mocny akumulator. Głośnik może również pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego.
| Waga | 578 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 110 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 |
| Złącza | microUSB |
| Wymiary | 21,5x9,2cm |
| Waga | 510 |
| Pozostałe parametry |
|
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |