głośniki
Głośnik Bluetooth ENJOY S1000 czarny LED
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 20
- Czas pracy na baterii/bateriach: 4
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
94,15 zł / szt
115,80 zł brutto
GŁOŚNIK DEFENDER ENJOY S1000 BLUETOOTH CZARNY
- Bas o dużej mocy
- Bluetooth 4.2
- Podświetlenie diodami
- Dodatkowe wejście audio AUX
- Wydłużony czas pracy baterii
- Nóżki gumowe zapobiegają ślizganiu się po powierzchni
| Waga | 558 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 195 x 87 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Defender |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Złącza | microUSB |
| Pozostałe parametry | Pojemność akumulatora - 2000 mAh |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |