Głośnik Bluetooth ABT07 FM 6W RMS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 6
- Czas pracy na baterii/bateriach: 3
- Pełna specyfikacja
Przenośny głośnik z Bluetooth "ECLIPSE" ABT07
Nieodłączny partner wszelkich spotkań towarzyskich.
Głośnik Bluetooth to nieodłączny partner wszelkich spotkań towarzyskich, zarówno w domu, jak i w plenerze. To także idealny towarzysz w podróży, który pozwoli nam zabrać ulubione utwory i czysty dźwięk wszędzie tam, gdzie tylko chcemy.
"ECLIPSE" ABT07 to wysokiej jakości urządzenie, które dzięki modułowi Bluetooth ma możliwość bezprzewodowego odtwarzania muzyki ze wszystkich urządzeń wyposażonych w tę samą technologię. Bez problemu sparujemy go więc z telefonem, tabletem czy laptopem i sprawimy, że stanie się on muzyczną duszą towarzystwa. Wbudowany odtwarzacz kart microSD (pojemność do 32 GB) oraz port USB umożliwiają słuchanie ulubionej muzyki zapisanej na kompatybilnych nośnikach. Urządzenie obsługuje pliki muzyczne zapisane w najpopularniejszym obecnie formacie audio, czyli MP3.
Dzięki tunerowi FM mamy również możliwość miło spędzać czas słuchając ulubionych rozgłośni radiowych. Z kolei wbudowane złącze AUX pozwala na podłączenie do głośnika wszelkich zewnętrznych, przewodowych źródeł dźwięku, takich jak komputer, odtwarzacz MP3 czy wieża hi-fi, co znacząco poszerza wachlarz możliwości tego modelu.
Pełną mobilność głośnika "ECLIPSE" gwarantuje wbudowany akumulator o pojemności 1200 mAh, który umożliwia odtwarzanie muzyki nawet do 3 godzin. To wystarczająca ilość czasu, aby rozkręcić imprezę i zapewnić uczestnikom zabawy towarzystwo najlepszych przebojów. ABT07 charakteryzuje nowoczesny design. Czarna obudowa z przyjemnego w dotyku tworzywa oraz zaokrąglony kształt, nadały głośnikowi bardzo atrakcyjny wygląd. Z pewnością przypadnie on do gustu każdemu, kto ceni nie tylko doskonałą jakość dźwięku, ale też oryginalność i estetykę wykonania.
Głośnik przenośny "ECLIPSE" ABT07 to doskonały towarzysz zabaw. Świetnie sprawdzi się zarówno w podróży, na sali treningowej, jak i na pikniku.
Specyfikacja techniczna
| Producent | PRIME3 |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 3 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 3 |
| Złącza | microUSB |
| Wymiary | 180 x 60 x 65 mm |
| Waga | 0.48 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 563 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 185 x 95 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |