głośniki
Głośnik 2:0 POP
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 12
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
29,87 zł / szt
36,74 zł brutto
Stereofoniczne głośniki 2.0
- Podświetlenie LED RGB
- Głośniki szerokopasmowe o średnmmicy 2" (50mm)
- Dedykowane do PC, notebooków, tabletów, smartphonów
- Długość kabla 1,5m
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebeltec |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 120 x 75 x 75 mm x 2szt. |
| Waga | 385 |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 461 kg |
|---|---|
| Wymiary | 156 x 93 x 144 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |