Promocje zabawek
Giga Piłka Czerwona
- Nr katalogowy:
EP60396/03975
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Sport
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
17,00 zł / szt
20,91 zł brutto
Zabawa w rozmiarze GIGA!
Gigapiłka jest wielka (ma aż 2,5 m w obwodzie), lekka i superwytrzymała. Świetnie się odbija, nawet na trudniejszych powierzchniach, takich jak trawa czy piasek. Bez względu na to, czy wybierasz się na boisko, do parku, czy na plażę, możesz ją swobodnie spakować do plecaka, a na miejscu napompować / spuścić powietrze dołączoną do zestawu pompką.
| Waga | 1509 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 240 x 360 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Epee |
|---|---|
| Nr katalogowy | EP60396/03975 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Sport |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Piłki |
| Reklama TV | 2025 |
| Wymiary | Obwód: 2,5 m |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |