Promocje zabawek
Giga Piłka Czerwona
- Nr katalogowy:
EP60396/03975
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Sport
- Full specification
Status: Out of stock
17.00 zł / szt
20.91 zł gross
Zabawa w rozmiarze GIGA!
Gigapiłka jest wielka (ma aż 2,5 m w obwodzie), lekka i superwytrzymała. Świetnie się odbija, nawet na trudniejszych powierzchniach, takich jak trawa czy piasek. Bez względu na to, czy wybierasz się na boisko, do parku, czy na plażę, możesz ją swobodnie spakować do plecaka, a na miejscu napompować / spuścić powietrze dołączoną do zestawu pompką.
Technical Specifications
| Brand | Epee |
|---|---|
| Nr katalogowy | EP60396/03975 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Sport |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Piłki |
| Reklama TV | 2025 |
| Wymiary | Obwód: 2,5 m |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Weight | 1509 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 240 x 360 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |