konstrukcyjne
Georelo Kalejdoskop 55 elementów
- Liczba elementów: 55
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
2341
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,00 zł / szt
109,47 zł brutto
Quercetti zestaw konstrukcyjny Kalejdoskop pozwala dzieciom nauczyć się przyczyny, skutku oraz prostych zasad mechaniki.
Najpierw należy zbudować podstawę łącząc ze sobą płyty, a następnie, przy pomocy łączników, dołączyć napędy, aby stworzyć reakcję łańcuchową. Na koniec przekręca się korbkę, aby puścić wszystko w ruch. Zestaw składa się z 55 części wykonanych z tworzywa sztucznego oraz instrukcji.
| Waga | 1050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 290 x 80 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Liczba elementów | 55 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 2341 |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 34 x 29 x 8 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | inne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |