nawilżacze/oczyszczacze
Generator ozonu / Ozonator MT6540
- Moc: 140
- Wydajność : 200
- Automatyczne wyłączanie: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
121,42 zł / szt
149,35 zł brutto
Ozonator do dezynfekcji i oczyszczania powietrza OZONE GENERATOR MT6540
- Emisja ozonu: 60000 mg/h
- Moc: 140W
- Programator czasowy 560 min
- 4 ceramiczne płytki z rutenem
- Wentylator 2600 obr./min
Ozonator idealnie sprawdza się w wielu sytuacjach:
- dezynfekcja pomieszczeń, pojazdów i klimatyzacji
- eliminacja zapachów zwierząt i dymu
- usuwanie pleśni i grzybów
- odświeżanie biur, hoteli i mieszkań
Uwaga: Generator ozonu przeznaczony jest wyłącznie do stosowania w pustych pomieszczeniach. W czasie pracy urządzenia nie mogą przebywać w nim ludzie ani zwierzęta. Po zakończonym ozonowaniu należy dokładnie przewietrzyć pomieszczenie.
| Waga | 1750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 190 x 250 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Media-Tech |
|---|---|
| Moc | 140 |
| Wydajność | 200 |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Max. czas ciągłej pracy | 60 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 207x165x163mm |
| Waga | 1.5 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |