gramofony
Gramofon MT-106 BT
- Odtwarzanie z USB: Tak
- Zgrywanie dźwięku: USB
- Odtwarzacz CD: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
443,75 zł / szt
545,81 zł brutto
Gramofon MT-106 BT
Jakość akustyczna + moc
System audio wykorzystuje drewnianą obudowę oraz membranę pasywną, co zapewnia doskonałą jakość dźwięku i wysoką moc, gwarantując bogate i głębokie wrażenia odsłuchowe.
Stereofoniczny gramofon MT-106 BT obsługuje płyty 33, 45 i 78 RPM. Wyposażono go w dwa wbudowane głośniki, port USB do odtwarzania i nagrywania, wejście AUX, wyjście RCA oraz funkcję Bluetooth, umożliwiającą strumieniowe przesyłanie muzyki z kompatybilnego urządzenia, takiego jak smartfon czy tablet.
| Waga | 5028 kg |
|---|---|
| Wymiary | 240 x 495 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Muse |
|---|---|
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Zgrywanie dźwięku | USB |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Moc wyjściowa | 5 |
| Regulacja pitch | Tak |
| Prękość płyty | 45 RPM |
| Złącza | 2 x RCA |
| Wymiary | 130 x 321 x 410 mm |
| Waga | 4.3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Tuner FM | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor | Drewno |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |