Status: Brak na stanie
188,30 zł / szt
231,61 zł brutto
8BitDo Ultimate 2 Wireless 2.4G White RET00508
Nowoczesny i wszechstronny bezprzewodowy gamepad klasy premium z dokiem do ładowania, dwoma analogowymi gałkami, precyzyjnym krzyżakiem, dodatkowymi buttonami od spodu i wibracją. Wykonany z najwyższej jakości, przyjemnych w dotyku materiałów.
- Kompatybilny z Android 9.0+, Windows 10+
- Tryb pracy: X-Input, D-Input
- Nowoczesny design z układem przycisków konsoli Xbox
- Łączność bezprzewodowa 2.4GHz z donglem USB-C w trybie Windows/X-Input
- Łączność bezprzewodowa Bluetooth w trybie Android/D-Input
- Silniki wibracyjne
- Precyzyjne analogi z najnowszą generacją technologii Hall Effect TMR - magnetyczne czujniki eliminują efekt "driftowania" analogów
- Funkcjonalność Ultimate Software - pełna customizacja przycisków
- Trigger Mode Switch - Hall lub Tactile
- Odświeżanie 1000Hz
- Eksluzywna technologia 8BitDo 8Speed - wyjątkowo stabilne połączenie 2.4G z opóźnieniem poniżej 1ms
- Sterowanie ruchem 6-axis (w trybie 2.4G)
- Dodatkowe Pro przyciski na manetkach oraz dodatkowe bumpery L4 i R4
- Elegancki dok ładujący wraz z donglem USB-C 2.4GHz
- Piękne opakowanie, idealne na prezent
| Waga | 608 kg |
|---|---|
| Wymiary | 82 x 163 x 137 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 8BitDo |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Force feedback | Nie |
| D-pad | Nie |
| Pedały steru | Nie |
| Hat-switch | Nie |
| Dźwignia przepustnicy | Nie |
| Wymiary | 147 x 103 x 61.3 mm |
| Waga | 246 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |