Gaming
Gamepad PC Recon
- Wibracje: Tak
- Funkcje specjalne: Turbo
- Liczba gałek analogowych: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
20,75 zł / szt
25,52 zł brutto
Podstawowy gamepad TRACER
| Waga | 235 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 180 x 205 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tracer |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Funkcje specjalne | Turbo |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Liczba przycisków | 15 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |