Gaming
Gamepad PC Recon
- Wibracje: Tak
- Funkcje specjalne: Turbo
- Liczba gałek analogowych: 2
- Full specification
Status: Out of stock
20.75 zł / szt
25.52 zł gross
Podstawowy gamepad TRACER
| Weight | 235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 180 x 205 cm |
Technical Specifications
| Brand | Tracer |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Funkcje specjalne | Turbo |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Liczba przycisków | 15 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |