Gaming
Gamepad Force GC20 V2
- Wibracje: Tak
- Liczba przycisków: 16
- Połączenie: Przewodowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
104,13 zł / szt
128,08 zł brutto
Force GC20 V2 kontroler
Dzięki ulepszonym drążkom analogowym, kontrolery serii Force GC zapewniają płynny ruch. Przydatne jest to do ciągłych manewrów w pojazdach lub śledzenia wroga za pomocą celownika. Kontrolery wyposażone są w dwa silniki wibracyjne, dzięki czemu pady z serii GC30/GC20 oferują dotykowe sprzężenie zwrotne, aby wzmocnić wrażenia w grach i zapewnić dodatkowy wymiar informacji docierających do zmysłów gracza.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Liczba przycisków | 16 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | micro USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | czarny |
| Waga | 415 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 140 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |