Gaming
Gamepad Force GC20 V2
- Wibracje: Tak
- Liczba przycisków: 16
- Połączenie: Przewodowe
- Full specification
Status: Out of stock
104.13 zł / szt
128.08 zł gross
Force GC20 V2 kontroler
Dzięki ulepszonym drążkom analogowym, kontrolery serii Force GC zapewniają płynny ruch. Przydatne jest to do ciągłych manewrów w pojazdach lub śledzenia wroga za pomocą celownika. Kontrolery wyposażone są w dwa silniki wibracyjne, dzięki czemu pady z serii GC30/GC20 oferują dotykowe sprzężenie zwrotne, aby wzmocnić wrażenia w grach i zapewnić dodatkowy wymiar informacji docierających do zmysłów gracza.
| Weight | 415 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 140 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | MSI |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Liczba przycisków | 16 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | micro USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |