Firewall USG FLEX 100 H Series USGFLEX100H-EU0101F
- WiFi: Tak
- Przepustowość zapory: 3000
- Przepustowość VPN: 750
- Pełna specyfikacja
Urządzenia USG FLEX H zapewniają bezpieczną, szybką ochronę z przełomową wysoką wydajnością dla wirtualnych sieci prywatnych (VPN) i ujednoliconego zarządzania zagrożeniami (UTM), co stanowi wielowarstwowe podejście do ochrony zapory sieciowej, infrastruktury sieciowej i podłączonych użytkowników poprzez wykorzystanie wysokowydajnego sprzętu Zyxel i najnowocześniejszej architektury AI Security Cloud.
Ultrawysoka wydajność
Ultrawysoka wydajność dzięki naszemu wielordzeniowemu sprzętowi nowej generacji i technologii Fastpath zapewnia bardzo wysoką wydajność. Seria USG FLEX H może zwiększyć wydajność nawet 3-krotnie, optymalizując wykorzystanie swoich procesorów i umożliwiając firmie Zyxel dostarczanie najwyższej wydajności, by zaspokoić potrzeby wymagających i szybkich sieci.
Elastyczność portów, Multi-G i PoE+
Dzięki opcjom prędkości portów 2,5 Gb/s i 10 Gb/s, USG FLEX H posiada również porty definiowane programowo, co pozwala na prawdziwą elastyczność w konfiguracji i dostosowaniu każdego USG FLEX H zgodnie z wymaganiami (WAN lub LAN).
USG FELX H oferuje do 2 zintegrowanych portów PoE+ o mocy 30 W, które pomagają zmniejszyć złożoność poprzez uproszczenie instalacji i obniżenie jej kosztów, umożliwiając zasilanie urządzeń takich jak routery 5G, najnowsze Wi-Fi lub telefonów VoIP bezpośrednio z samego USG FLEX H.
Bezproblemowe zarządzanie siecią dzięki chmurze.
Wykorzystując scentralizowaną platformę zarządzania chmurą firmy Zyxel, można centralnie konfigurować i wdrażać urządzenia sieciowe i zabezpieczające.
Możesz zarządzać wieloma urządzeniami i gromadzić informacje z nich pochodzące, łączyć je w celu stworzenia bardziej skutecznego pierścienia obronnego wokół sieci.
Cyberbezpieczeństwo w chmurze oparte na sztucznej inteligencji.
Bezpieczeństwo sieci nieustannie ewoluuje, aby sprostać wymaganiom stale zmieniającego się środowiska pracy. Blokuj złośliwe zagrożenia i ograniczaj niewłaściwe zachowania użytkowników. Seria USG FLEX H wykorzystuje chmurę opartą na sztucznej inteligencji do obsługi wielowarstwowej ochrony, takiej jak sandboxing, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, filtrowanie DNS/IP/URL, IPS i patrolowanie aplikacji w Twojej siedzibie.
Nasz nowy szybki i wydajny system uOS.
Seria USG FLEX H wprowadza najnowszy potężny uOS (system operacyjny). Został zaprojektowany, by zwiększać bezpieczeństwo, zminimalizować czas reakcji systemu i błyskawicznie wprowadzać zmiany konfiguracji oraz optymalizować zarządzanie konfiguracją i polityką bezpieczeństwa z pomocą nowego intuicyjnego UX (User Experience).
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zyxel |
|---|---|
| WiFi | Tak |
| Przepustowość zapory | 3000 |
| Przepustowość VPN | 750 |
| IPsec VPN | 50 |
| SSL VPN | 25 |
| Standardy | 802.3at |
| Maks. ilość sesji | 300000 |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Funkcje | Firewall |
| Przepustowość IPS | 1500 |
| Wymiary | 216 x 143 x 33 mm |
| Waga | 1.04 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Waga | 1611 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 190 x 270 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |