zasilacze awaryjne
UPS LINE-INTERACTIVE 850VA 2X IEC 230V OUT, USB, LCD
- Wymiary:
340 x 165 x 95 mm.
- Waga: 7
- Specyfikacja techniczna:
- Sinusoida (zasilanie AC), modyfikowana (kwadrat) sinusoida (praca na baterii)
- Wejście: 220 V AC ± 25%, 50/60 Hz ± 10%
- Wyjście: 220 V AC ± 10%, 50/60 Hz ± 1% (220 V AC ± 5% w trybie falownika)
- Cz - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
217,14 zł / szt
267,08 zł brutto
- Automatyczna regulacja napięcia wyjściowego (AVR)
- Interfejs USB
- Wyświetlacz LCD informujący o pracy urządzenia
- Zabezpieczenie przeciw zwarciowe
- Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
- Ochrona odgromowa
- Alarm dźwiękowy i świetlny
- Ochrona przed przeładowaniem oraz przez całkowitym wyczerpaniem akumulatora
| Waga | 5777 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 230 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Wymiary | 340 x 165 x 95 mm. |
| Waga | 7 |
| Specyfikacja techniczna | - Sinusoida (zasilanie AC), modyfikowana (kwadrat) sinusoida (praca na baterii) |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 850 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Komunikacja | USB |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |