filamenty
Filament drukarki 3D PLA/1.75 mm/1kg/biały
- Rodzaj filamentu: PLA
- Średnica filamentu: 1,75 mm
- Pakowanie: Szpula
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
41,38 zł / szt
50,90 zł brutto
Filament drukarki 3D PLA/1.75 mm/1kg/biały
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Pakowanie | Szpula |
| Waga | 1 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 1300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 215 x 215 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup | Gratis | Gratis |