puzzle
Puzzle 3D Domek dla lalek Dreamy
- Liczba elementów: 160
- Nr katalogowy:
P645H
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
31,50 zł / szt
38,75 zł brutto
Puzzle 3D Dreamy domek dla lalek Cubic Fun, to puzzle do samodzielnego składania.
Pasjonująca zabawa dla dziewczynek, które lubią budować domki dla lalek.
Do tworzenia nie potrzeba żadnych przyborów, wystarczy wyjąć z arkusza kawałki piankowych puzzli i rozpocząć budowę. Seria zawiera w sobie najpiękniejsze i najsłynniejsze architektoniczne budowle, monumenty oraz modele pojazdów.
Zabawka rozwija wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności manualne u dzieci.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 160 |
| Nr katalogowy | P645H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 16.8 x 26.2 x 31.5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 4.7 x 22.7 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Waga | 480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 230 x 330 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |