Figurka Wednesday Deluxe blindpack
- Nr katalogowy:
253252041
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
JADA Wednesday Metalowe saszetki Deluxe blindpack 2,5 cala
Metalowe figurki z bohateriami serialu Wednesday zapakowane w zadrukowanej saszetce w kształcie trumny. Każda saszetka zawiera jedną figurkę oraz 1 akcesorium niespodziankę.
- RADOŚĆ KOLEKCJONERÓW: Oficjalnie licencjonowane figurki to pozycja obowiązkowa dla fanów ikonicznych postaci w popkulturze, fenomen Wednesday zbudowany jest na jej indywidualności i niezależnym duchu.
- TAJEMNICZE POSTACIE DO ZEBRANIA: w saszetce niespodziance są Rączka Thing, Wednesday w różnych ubraniach, Enid Sinclair, wysyłka losowa.
- DO ZABAWY I DEKORACJI: Figurki mają ok. 4 cm wysokości, dzięki czemu mieszczą się w ręku a także sprawdzą się jako element dekoracji dziecięcego pokoju, przypadną do gustu każdemu fanowi kultowego serialu.
- SOLIDNE I ESTETYCZNE: Figurki Jada są odlewane z metalu i pokryte najwyższej jakości farbami metalicznymi, stabilnie stoją i pięknie się prezentują czy to podczas zabawy czy po odłożeniu w gablocie kolekcjonerskiej.
- TRAFIONY POMYSŁ NA PREZENT DLA NAJMŁODSZYCH I STARSZYCH: opakowanie w kształcie trumny wzbudzi dreszczyk emocji nie tylko u entuzjastów odważnej nastolatki, przeniosą w podróż do mrocznego i jednocześnie zabawnego świata bohaterów, odpowiedni dla dzieci powyżej 8 roku życia.
Wednesday jest symbolem buntu przeciwko społecznym oczekiwaniom, jej postawa jest manifestacją odwagi w byciu sobą.
Produkty Jada Toys wyróżnia wierność szczegółów, różnorodność i najwyższa jakość w perfekcji. Produkty Jada Toys są zawsze aktualizowane o najnowsze i popularne wzory. Niezależnie od tego, czy są to zdalnie sterowane pojazdy, figurki do zabawy i akcji zawsze cechują się starannością i precyzją w oddaniu oryginału. Jada Toys od ponad 20 lat inspiruje ambitnych kolekcjonerów i dzieci. Wszystkie produkty Jada Toys są wytwarzane zgodnie z najsurowszymi normami jakości i produkcji z niezwykłą dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły.
| Waga | 73 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 70 x 110 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | JADA TOYS |
|---|---|
| Nr katalogowy | 253252041 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wariant | Figurka |
| Marka | Wednesday |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 14.35 x 16.5 x 10.47 cm |
| Wysokość | 2.5 |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Metal |
| Typ | Inne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |