zrób to sam
Figurka do pomalowania Świnka skarbonka
- Nr katalogowy:
STN8820
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do malowania/dekorowania
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
23,99 zł / szt
29,51 zł brutto
Painting studio Skarbonka świnka
Świnka skarbonka do pomalowania to doskonała kreatywna zabawa. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do ozdobienia skarbonki: farby w 7 kolorach (żółty, czarny, złoty, różowy, jasny różowy, beżowy, brzoskwiniowy) pędzelek oraz tackę. Można pomalować świnkę według własnego pomysłu lub zgodnie ze wzorem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN8820 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Skarbonki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16 x 22 x 15 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 490 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 220 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup | Gratis | Gratis |