Rozdzielacz gniazda zaplaniczki MCE117
- Pozostałe porty we/wy: 2 x USB
- Liczba gniazd: 3
- Napięcie wejściowe: 24 V
- Pełna specyfikacja
Rozdzielacz gniazda zapalniczki samochodowej Maclean, woltomierz, 3 gniazda zapalniczki, 2xUSB, 4.8A, max 120W, czarny, gumowany, MCE117
Bardzo estetyczny wygląd sprawia, iż rozdzielacz bardzo dobrze wkomponuje się w wygląd każdego samochodu. Rozdzielacz gniazda zapalniczki samochodowej czarny gumowany, woltomierz, 3 gniazda zapalniczki, 2xUSB 4,8A, Maclean MCE117, Max 120W
Rozgałęziacz gniazda zapalniczki rozwiązuje problem zapotrzebowania na prąd kilku urządzeń podczas podróży samochodem. W przypadku podłączenia jednego urządzenia poprzez USB, maksymalny pobór energii wynosi 5V, 2.4A. Zintegrowany woltomierz we wtyczce rozdzielacza umożliwia kontrolę napięcia! Pobór energii z 3 gniazd ładowarek zapalniczki wynosi 12V-24V, 7A (max), Moc: 120W (max).
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Pozostałe porty we/wy | 2 x USB |
| Liczba gniazd | 3 |
| Napięcie wejściowe | 24 V |
| Napięcie wyjściowe | 24 V |
| Natężenie | 7 |
| Wymiary | 110x55x30mm |
| Waga | 180 |
| Akcesoria w zestawie | - Rozdzielacz gniazda zapalniczki Maclean MCE117 - Oryginalne opakowanie - Instrukcja obsługi PL |
| Funkcje specjalne | - Fabrycznie nowy, wysokiej jakości rozdzielacz gniazda zapalniczki samochodowej z 1 na 3 + dwa gniazda USB 5V + voltomierz. - Zintegrowany woltomierz we wtyczce rozdzielacza umożliwia kontrolę napięcia! - Wbudowany włącznik umożliwia bezproblemowe włą |
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 110 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup | Gratis | Gratis |