EXTENDER VIDEO VE800A HDMI
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Wymiary:
9,00 x 5,50 x 2,40 cm
- Pełna specyfikacja
VE800A Ekstender HDMI zwiększa zasięg działania monitora HDMI na odległość do 60 m od źródła HDMI za pomocą jednego kabla Cat 5e. Urządzenie VE800A firmy ATEN wykorzystuje nową technologię, która pozwala na przesyłanie sygnałów A/V za pomocą pojedynczego kabla Cat 5e. Dostępny jest port DDC pozwalający na użycie monitora EDID po podłączeniu kolejnego kabla Cat 5e. Urządzenie VE800A obsługuje takie funkcje HDMI, jak 3D i Deep Color, oferując doskonałą jakość obrazu, jakiej oczekujesz.
| Waga | 640 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 240 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Wymiary | 9,00 x 5,50 x 2,40 cm |
| Waga | 0.16 |
| Pozostałe parametry | Złącza: |
| Akcesoria w zestawie | - 1x VE800AL (moduł lokalny) |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |