torby/etui/plecaki
Etui pokrowiec RS175 na laptop tablet
- Wymiary:
39 x 28 x 1,5 cm
- Pozostałe parametry:
- Elegancki i wytrzymały pokrowiec na laptop/tablet
- Zapewnia ochronę przed kurzem, zarysowaniami i uderzeniami
- Smukły i stylowy design
- Zamek błyskawiczny
- Producent: NanoRS
- Model: RS175
- Przezn
- Rodzaj: Etui
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
63,51 zł / szt
78,12 zł brutto
Zabezpiecz swój sprzęt z wysokiej jakości etui na laptop/tablet o przekątnej do 15,6 cala. Ten elegancki i wytrzymały pokrowiec zapewnia optymalną ochronę dla Twojego urządzenia, chroniąc je przed zarysowaniami, uderzeniami i innymi uszkodzeniami. Wykonane z wysokiej jakości poliestru jest jednocześnie lekkie i łatwe do przenoszenia. Wyposażone jest w wygodny zamek błyskawiczny, który zapewnia łatwy dostęp do urządzenia, a jednocześnie utrzymuje je bezpiecznie w środku. Smukły i stylowy design dodaje elegancji, niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, w kawiarni czy w podróży.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Wymiary | 39 x 28 x 1,5 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 143 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 400 x 290 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |