Terminal V2s Plus A11 6,22 cala 3/32GB 80mm
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -10-50 stopni C
- Temperatura przechowywania: -20-60 stopni C
- Rodzaj druku: Termiczny
- Prędkość druku (maks.): 80
- Pełna specyfikacja
Smart Mobile Terminal SUNMI V2s PLUS
Przesuwamy granice, aby pomóc Ci osiągnąć więcej.
Wbudowana drukarka 80 mm. Bez kłopotów.
Po raz pierwszy SUNMI zintegrowało drukarkę 80 mm z terminalem mobilnym, redefiniując możliwości urządzenia przenośnego. Teraz masz jedno urządzenie dla wydajności. Przezroczysta obudowa drukarki z metalowymi paskami pozwala zawsze wiedzieć, ile papieru pozostało na rolce.
Szybki przedni aparat.
Mniejszy przedni aparat bez kompromisów w zakresie ostrości i szybkości rozpoznawania. Wygodne narzędzie do identyfikacji pracowników i dokonywania płatności za pomocą rozpoznawania twarzy.
W pracy, przez całą dobę.
Wyjmowana bateria o dużej pojemności 7,7 V/3500 mAh. Wbudowany inteligentny układ jest wyposażony w algorytm SUNMI, który wydłuża czas pracy baterii.
Nowa konfiguracja dla zwiększenia wydajności.
Skok w wydajności daje możliwość płynnego przełączania się między wieloma aplikacjami i zwiększania wydajności firmy. System operacyjny Android 11 dodatkowo zwiększył bezpieczeństwo i integrację urządzenia.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sunmi |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Rodzaj druku | Termiczny |
| Prędkość druku (maks.) | 80 |
| Kody kreskowe | 1D |
| Zainstalowana pamięć ROM | 32 |
| Parametry drukowania |
|
| Złącza | USB OTG |
| Moc głośników | 1.2 W |
| Wymiary | 237.2 x 100.91 x 63 mm |
| Waga | 535 |
| Zasilanie | Bateria:
Zasilacz
|
| Taktowanie procesora | 2 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 3 |
| Procesor | Cortex-A53 Octa-Core (4 x 2.0GHz + 4 x 1.5GHz) |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Kamera internetowa | 13,0 MPix |
| Audio | Tak |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 6.22'' |
| Rozdzielczość | 1520 x 720 HD+ |
| System operacyjny | Android |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 105 x 245 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |