radioodtwarzacze
Radio Czerwone CR1140R
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 11 w magazynie
49,67 zł / szt
61,09 zł brutto
Niewielkie, przenośne radio, które doskonale sprawdza się zarówno w miejscu pracy, jak i w domu.
Obrotowa, teleskopowa antena pozwala złapać zasięg tam gdzie inne radia zawodzą. Radio może być zasilane prądem zmiennym, lub 4 bateriami R14. Charakteryzuje się wysoką niezawodnością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Radio odbiera audycje nadawane na falach ultrakrótkich i centymetrowych. Posiada wejście na słuchawki, dla osób, które wolą słuchać indywidualnie.
| Waga | 700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 130 x 225 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Camry |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasma | AM |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | Brak |
| Pozostałe parametry | - Zakresy radia: FM88-108, AM530-1600kHz |
| Funkcje specjalne | - Włącznik z płynną regulacją głośności |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |