torby/etui/plecaki
Etui do notebooka Skin URBAN 14 cali navy
- Pasuje do:
- Notebooki o maksymalnej przekątnej ekranu 14 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach: 313 x 222 x 20 mm
- Wymiary:
360 x 245 x 20 mm
- Waga: 210
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
99,25 zł / szt
122,08 zł brutto
Etui do notebooka Skin URBAN 14 cali navy
Etui Skin URBAN zapewnia dopasowaną ochronę dla bezpiecznego transportu Twojego MacBooka. Łączy stylowy design z solidnymi, wysokiej jakości materiałami i praktycznymi detalami. Niezależnie od tego, czy w plecaku, czy w dłoni - dzięki etui Skin URBAN Twoje urządzenie jest zawsze pod ręką i optymalnie chronione.
- Elastyczne dopasowanie, specjalnie opracowane dla MacBooków
- Praktyczna pętla do łatwego wyjmowania z plecaka lub torby
- Miękka wewnętrzna podszewka ze sztucznego futra dla dodatkowej ochrony
- Wodoodporny materiał zewnętrzny
- Wyprodukowano z przetworzonych butelek PET
- Nadaje się również do notebooków innych marek
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 325 x 245 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 360 x 245 x 20 mm |
| Waga | 210 |
| Rodzaj | Etui |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Kolor | Morski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |