torby/etui/plecaki
Etui do notebooka 13 cali FIVE
- Pasuje do:
- Notebooki o maksymalnej przekątnej ekranu 13 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach: 230 x 20 x 330 mm
- Wymiary:
245 x 20 x 340 mm
- Rodzaj: Etui
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 20 in stock
90.46 zł / szt
111.27 zł gross
Etui do notebooka 13 cali FIVE
FIVE to linia premium DICOTA, stworzona dla osób biznesu, które potrzebują czegoś więcej niż tylko torby. Oferuje inteligentną organizację, zwiększoną ochronę i codzienny komfort - wykonana z trwałych, recyklingowanych materiałów, stanowiąc trwałe i ekologiczne rozwiązanie dla nowoczesnej mobilności biznesowej.
Etui Sleeve FIVE to lekkie, wysokiej jakości ochronne etui na laptopy i duże tablety. Etui idealnie nadaje się do przechowywania w większej torbie, jednocześnie umożliwiając szybki dostęp do urządzenia. Przednia kieszeń zapewnia miejsce na akcesoria lub dokumenty i jest zabezpieczona zamkiem błyskawicznym.
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 245 x 20 x 340 mm |
| Rodzaj | Etui |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 x 360 x 270 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |